Nowe twarze w Rokicie

• autor: DeRossi10, 2009-07-31 20:53

Jak już wcześniej informowaliśmy, w ostatnim czasie nasz zespół pozyskał dwóch nowych zawodników, obaj przyszli do Rokity na zasadzie wolnego transferu. Dziś przybliżamy ich sylwetki:

Jurkiewicz Dariusz:

wiek: 32 lata

pozycja: pomocnik/obrońca

numer: 20

Bardzo doświadczony zawodnik, grał już m.in w: Orkanie Szczyrzyc, Rabie Dobczyce, Gdovi Gdów, Dziecanovi Dziekanowice a ostatnio w Jordanie Zakliczyn. Może występować zarówno na środku pomocy jak i na środku defensywy i z obu tych pozycji jest w stanie świetnie pokierować poczynaniami całego zespołu. Mimo, że trenuje z drużyną od niespełna miesiąca już stał się liderem, kontrolując tempo rozgrywanych akcji i wprowadzając spokój do gry zespołu. Co tu dużo mówić zawodnik jakiego naszej drużynie brakowało.

Bryl Sławomir

wiek: 29 lat

pozycja: obrońca/pomocnik

numer: 17

Uniwersalny zawodnik, może występować praktycznie na każdej pozycji. Waleczny i nieustępliwy. W Cyrhli wraz ze swoim bratem Mateuszem stanowił o sile zespołu z Krzczonowa. W Rokicie będzie musiał powalczyć o miejsce w składzie, ponieważ rywalizaja na większości pozycji w tym sezonie jest spora.

Transfery obu tych zawodników są dużym sukcesem klubu i z pewnością wraz z przyjsciem tych graczy siła zespołu znacznie wzrosła.

Niestety cały czas nasza drużyna pozostaje bez bramkarza. Choć problem ten w niedługim czasie może zostać rozwiązany, ponieważ powrót do gry zapowiada Michał Matoga, a w dzisiejszym sparingu z Spartą Winiary ma być testowany kolejny golkiper.

autor: ~fan 2009-07-31 21:12:32

avatar ło to niezly składzik sie szykuje :D

autor: ~ajc 2009-07-31 21:43:57

avatar ło na to wychodzi ;]

autor: ~Adam Karcz 2009-07-31 22:03:56

avatar Zarówno Darek jak  i Sławek to solidni oraz wartosciowi zawodnicy i ciesze sie ze będę mógł razem z nimi walczyc w barwach Rokity o uzyskanie jak najlepszej lokaty w tym sezonie:). Moim zdaniem swiezosc w drurzynie jest bardzo potrzebna ale doswiadczenie jeszcze bardziej ,tu wlasnie licze na "ogranie" tych zawodników!! zycze powodzenia nowym piłkarzom w nowych barwach ,oraz szybkiego zaklimatyzowania sie w czym pomorze sympatyczna atmosfera jaka panuje na treningach (zarowno na boisku jak i w szatni);)  Pozdrowienia dla Darka i Sławka!!

autor: ~anonim 2009-08-01 12:31:43

avatar I JAK MA SIE SPRAWA Z TYMI JUNIORAMI ?? JEST SENS PRZYCHODZIC NA TRENING?