Odtwarzacz

Aktualności

Nie potrafią przegrywać

• autor: DeRossi10, 2009-07-29 21:49

Blamażem na całej lini zakończył się dzisiejszy drugi sparing naszej drużyny, który odbył się w Dobczycach z zespołem juniorów Raby. Nie dość, że nasi zawodnicy nie potrafili sprostać młodzieżowej drużynie Raby, remisują 3-3, to w dodatku niektórzy nie umieli zapanować nad emocjami i zachowali się w sposób niewłaściwy.

Spotkanie od początku nie układało się podopiecznym nieobecnego trenera Manieckiego. W ich poczynaniach widać było nonszalancje i zbyt luźne podejście do meczu, na domiar złego wiekszość zawodników jest jeszcze daleka od swej najlepszej dyspozycji.

Pierwsza połowa w wykonaniu Rokity była bardzo słaba. Młodzi, dobrze poukładani, ambitni, szukający kombinacyjnej gry, dobrze operujący piłką, zawodnicy Raby, posiadali dużą przewagę. Z łatwością wychodzili z własnej połowy i bez problemów dochodzili do sytuacji bramkowych. Podczas gdy nasz zespół miał kłopoty z wyprowadzeniem jakiejkolwiek składnej akcji. Do przerwy było jednak 1-1, a bramke dla czarno-czerwonych strzelił P.Leśniak.

Początek drugiej odsłony miał podobny przebieg jak cała pierwsza część. Rokita zagubiona, zdeprymowana, wciąż nie mogła przypomnieć sobie jak gra się w piłke. W tym czasie gracze Raby robili swoje i szybko zrobiło się 3-1. Dopiero gdy trener gospodarzy posłał do boju swoich rezerwowych, gracze Rokity byli w stanie przejąć inicjatywę i wypracowywać sobie okazje bramkowe, z czego dwie wykorzystała i doprowadziła do remisu.

Bramki dla Rokity: 0-1 P.Leśniak, 3-2 A.Piwowarczyk, 3-3 A.Piwowarczyk

Czerwona kartka: Karcz

Skład Rokity D.Piwowarczyk (II połowa Karcz, Mistarz) - A.Kania, Bryl, Mistarz, W.Leśniak - Czyrnek (Kozielec), Jurkiewicz, Karcz (D.Kania), Popielak - A.Piwowarczyk, P.Leśniak