Odtwarzacz

Aktualności

Skuteczni zmiennicy

• autor: DeRossi10, 2009-07-24 21:35

W pierwszym spotkaniu sparingowym przed nowym sezonym Rokita pewnie rozprawiła się dziś na własnym stadionie z Grodziskiem Raciechowice. Goście tylko przez pierwsze 25 min byli w stanie podjąć walkę z naszym zespołem, później dominacja czarno-czerwonych nie podlegała już dyskusji.

W głównej roli wystąpili zawodnicy, którzy rozpoczeli mecz poza pierwszą "11". W 26 min. w pierwszym kontakcie z piłką, po wejściu na boisko, Czyrnek otworzył wynik spotkania. Później swoje 5 min miał D.Kania, nasz młody napastnik w 29 i 32 min podwyższył na 3-0. A jeszcze przed przerwą trzeci z rezerwowych D.Piwowarczyk także strzelił swoją bramkę i do szatni goście z Raciechowic zchodzili z bagażem 4 goli.

Po zmianie stron mecz toczył się praktycznie tylko na połowie Grodziska, a nasza zespół posiadał miażdżącą przewagę. Dominacja Rokity nie przełożyła się jednak na bramki i po zmianie stron padły tylko trzy, w tym honorowa dla Raciechowic, po chyba jedynej wizycie gości w naszym polu karnym. Dla Rokity po przerwie strzelali Popielak i D.Piwowarczyk.

Więcej informacji w relacji z meczu, a kolejny sparing już we środe, w Dobczycach, o godz 18.30, przeciwnikiem będzie drużyna juniorów Raby Dobczyce.