Ludowy Klub Sportowy Rokita Kornatka - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Inna » Liga Okręgowa

Kto zasłużył na miano najlepszego piłkarza sezonu?

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rokita Kornatka - Orzeł Nowa Wieś
Ładowanie...

pon.

07-2018

Odtwarzacz

Remis z niedosytem

• autor: maciek.14, 2014-05-04 19:18

Napastnicy Rokity zmarnowali 6 wybornych okazji bramkowych

W meczu dwudziestej kolejki Rokita bezbramkowo zremisowała z Wolnymi Kłaj. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy i mimo kilku znakomitych sytuacji do zdobycia gola piłka ani raz nie znalazła drogi do bramki.

Pierwszą szansę zawodnicy trenera Wyroby wypracowali sobie już w piątej minucie. Żuławiński dograł prostopadle do A.Piwowarczyka niestety strzał kapitana Rokity przeszedł kilka centymetrów obok długiego słupka. W siedemnastej minucie w polu karnym faulowany był Mikołaj Wyroba niestety sędzia Kaczmarek nie dopatrzył się przewinienia. Trzy minuty później zespół z Kornatki mógł prowadzić a w zasadzie powinien prowadzić. Po dynamicznym rajdzie prawą stroną boiska Mikołaj Wyroba znakomicie dograł do A.Piwowarczyka niestety ten nie potrafił z dwóch metrów umieścić piłki w pustej bramce. Goście swoich szans na bramki upatrywali w kontratakach i właśnie po jednym z nich zrobiło się gorąco pod bramką gospodarzy. Napastnik gości otrzymał znakomite podanie po którym stanął oko w oko z Kornio na szczęście bramkarz Rokity kapitalną interwencją uchronił swoją drużynę przed utratą gola. Kibice, którzy wybrali się na to spotkanie nie mogli narzekać na brak emocji, niestety nie mogli też doczekać się bramek. Dwie minuty przed końcem pierwszej części gry kolejną szansę zmarnował A.Piwowarczyk, którego strzał z piętnastu metrów trafił w boczną siatkę.

Druga część spotkania to absolutna dominacja Rokity. W pięćdziesiątej minucie bliski szczęścia był Ścibor, którego dośrodkowanie wylądowało na poprzeczce bramki gości. Kilka minut później swój festiwal zmarnowanych "setek" rozpoczął Żuławiński. Najpierw w sytuacji jeden na jeden trafił wprost w bramkarza przyjezdnych a siedem minut później jego strzał z dziesięciu metrów przeszedł tuż obok długiego słupka. Najlepszą sytuację Rokicie wypracowała defensywa z Kłaja. Kapitan gości zbyt słabo zagrał do swojego golkipera do piłki dopadł "Żuła" niestety nie był to jego dzień i w kolejnym pojedynku sam na sam musiał uznać wyższość bramkarza Wolnych. W osiemdziesiątej piątej minucie swoją szansę miał Mistarz. Popularny Nesta huknął z rzutu wolnego ale i tym razem mimo niepewnej interwencji bramkarza piłka nie znalazła drogi do bramki. Pomimo słabej postawy ofensywy na słowa uznania zasługuję defensywa która w drugim spotkaniu z rzędu zachowała czyste konto.

W następnej kolejce Rokitę czeka trudny wyjazd do Śledziejowic gdzie zmierzy się z tamtejszym LKS-em zajmującym obecnie czwartą lokatę.

Autor: Treść:pozostało znaków: