Odtwarzacz

Aktualności

Juniorzy: Wyjazdowy pogrom

• autor: waruś, 2012-05-07 11:35

Zespół Clavi na spotkanie z Rokitą uzbierał dziewięciu zawodników w tym dwóch trampkarzy. Gospodarze grając całe spotkanie w liczebnym osłabieniu tylko w pierwszej części spotkania nawiązywali walkę z drużyną z Kornatki. Mimo ambitnej postawy w pierwszych 45 minutach Clavia na przerwę schodziła przegrywając 4-1.  Choć w 30 min potrafili zdobyć bramkę z rzutu karnego dającą jej remis 1-1. W drugiej odsłonie tego spotkania stojącego na przeciętnym poziomie  zespół ze Świątnik stracił jeszcze jednego zawodnika , który otrzymał drugą żółta kartkę i musiał zejść z boiska. W tej części meczu zespół z Kornatki trafił do bramki rywala pięć razy

Clavia - Rokita 1-9

Rokita :  Klikuszewski – Zembala, Zając, Płachno, Nowak G., Grandys, Szczeciński, W.Piwowarczyk, Batko, M.Piwowarczyk, Piwowarski oraz :Piekarz, K.Nowak, Koral, Marszalik, Jamróz

Bramki strzelali : 9 min Piwowarczyk Marcin  0-1, 30 min karny dla Clavi 1-1, 38 min Płachno 1-2, 42 min   Piwowarski 1-3, 45 min Piwowarczyk Marcin 1-4,  50 min Zając 1-5, 60 min Piwowarski 1-6,75 min Grandys 1-7, 78 min Grandys 1-8, 80 min Jamróz 1-9