Odtwarzacz

Aktualności

Juniorzy: Wymęczone zwycięstwo

• autor: waruś , 2012-05-02 11:15

W sobotę 28 kwietnia  zespół Cyrhli Krzczonów przywiózł do Kornatki tylko dziesięciu zawodników.  Mimo, że przez całe spotkanie goście grali w osłabieniu potrafili stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych. Ponieśli jednak porażkę 3-2, ponieważ w bramce Rokity świetnie spisywał się, zastępujący Klikuszewskiego, nominalny napastnik W.Piwowarski.

W pierwszej połowie zespół Rokity prowadził grę i kontrolował przebieg wydarzeń na murawie. Do szatni nasi juniorzy schodzili prowadząc 2-0. Pierwsze trafienie zaliczył Płachno po idealnym dograniu W.Piowarczyka. Drugiego gola dołożył Zając, wykorzystując błąd bramkarza.

Na drugą część Rokita wyszła zbyt pewna siebie, a poszczególni zawodnicy myślami byli już przy wieczornych planach. Błędne podejście młodych graczy z Kornatki szybko przełożyło się na zmianę obrazu gry w drugiej połowie. Cyrhla przejęła inicjatywę i po fatalnych błędach Rokity w 75 minucie doprowadziła do wyrównania.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w 89 minucie awaryjnie sędziujący to spotkanie gracz seniorów Mistarz (wyznaczony arbiter nie wstawił się na spotkanie) wskazał na narożnik boiska. Po dośrodkowaniu z kornera w polu karnym świetnie odnalazł się Ł.Koral i wbił piłkę do siatki dając swojemu zespołowi zwycięstwo. Na wiosnę juniorska Rokita jest wciąż niepokonana.

Rokita Kornatka - Cyrhla Krzczonów 3-2

Bramki dla Rokity: 1-0 Płachno 26', 2-0 Zając 36', 3-2 Ł.Koral 89'

Skład Rokity: W.Piwowarski - Zembala, Płachno, Zając, Piekarz - K.Nowak, Grandys, W.Piwowarczyk, Batko - Jamróz, M.Piwowarczyk oraz G.Nowak, Stolarz, Ł.Koral, Marszalik