Odtwarzacz

Aktualności

Juniorzy: Z liderem na remis

• autor: waruś, 2012-04-24 23:36

Juniorskie derby gminy Dobczyce z udziałem Rokity i Dziecanovi zakończyły się podziałem punktów. W sobotnie południe w Kornatce młody zespół Rokity podejmował lidera rozgrywek drużynę popularnej Dziexy. Na boisku nie było jednak widać różnicy jaka w tabeli dzieli oba zespoły. Rokita toczyła pojedynek jak równy z równym i zremisowała z wyżej notowanym rywalem 2-2.

Spotkanie przyniosło bardzo wiele emocji, arbiter zawodów pokazał 10 żółtych i 2 czerwone kartki. Większość kartoników obejrzeli zawodnicy z Dziekanowic, którzy byli bardzo sfrustrowani swoją niemocą w pojedynku z dobrze usposobioną tego dnia Rokitą, przez co musieli kończyć mecz w dziewiątkę.

Mecz świetnie ułożył się dla gospodarzy, bo już w 5 minucie, Wiesław Piwowarski ładnym strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Rokitę na prowadzenie. W 30 minucie prowadzenie podwyższył Wojciech Piwowarczyk po błyskotliwej asyście "Wesleya". Tuż przed przerwą, pech znów dopadł kapitana zespołu z Kornatki Pawła Zająca, który strzelił drugą samobójczą bramkę z rzędu.

W drugiej części na boisku działo się dużo, i obie ekipy miały swoje szansę na zdobycie kolejnych bramek, ale ta sztuka udała się tylko Dziecanovi, która mimo osłabienia była w stanie doprowadzić do wyrównania, tym samym ratując dla siebie jeden punkt w starciu z Rokitą.

Bramki dla Rokity: 1-0 W.Piwowarski 5', 2-0 W.Piwowarczyk 30'

Skład Rokity: Klikuszewski - Zembala, Jamróz, Zając, Piekarz - Nowak, Grandys, Szczeciński, M.Piwowarczyk - W.Piwowarczyk, Piwowarski oraz Batko